Vēstule MK par sabiedrības līdzdalības imitēšanu

2011.gada 29.martā esam nosūtījuši ierakstītā vēstulē ar paziņojumu iesniegumu LR Ministru kabinetam ar vairākiem jautājumiem par sabiedrības līdzdalību politiskos procesos.

Iesniegumu skatīt zemāk:

2011.gada 13.maijā esam saņēmuši atbildi no Valsts kancelejas, kurai pievienots pielikums ar visām NE valstiskajām organizācijām, kuras no valsts budžeta (nodokļu maksātāju nauda) ir saņēmušas naudas līdzekļus savas darbības veikšanai kopumā par vairāk kā 12 (divpadsmit) miljoniem latu.  Kāds labums no šīs darbības bijis sabiedrībai un valstij, spriediet paši.

Atbilde skatīt zemāk:

4 komentāri

 1. ORBlasītāja said,

  maijs 16, 2011 plkst. 10:03

  Interesanti būtu zināt, vai Valsts Kontrole ir pārbaudījusi kā tie līdzekļi ir izlietoti? 12 un vēl mazliet miljoni latu NAV MAZ!!!!

  Vai kāds vispār šai valstī to ir pārbaudījis?

 2. Vilors Eihmanis said,

  maijs 16, 2011 plkst. 12:03

  Esmu dzirdējis runājam, ka pirms kāda laika pateicoties Zoo zilonītei Zuzītei (neizkontrolējamiem ziedojumiem) viens otrs uzbūvējis māju, iegādājies auto. Interesanti, ar ko nodarbojas mans kādreizējais studiju biedrs, tagad Rīgas Domes izpilddirektors Juris Radzevičs, ka to nedzird un neredz? Domāju, ka kaut kas līdzīgs ir ar tām biedrībām, kur tās sadalītas labajās un sliktajās, savējās un nesavējās. Es to pats varu spriest, apzīstot daudzus cilvēkus un redzot, kas patiesībā notiek. Problēma ir tā, ka pie varas tikuši nelieši, bet godīgie cilvēki atstumti.

 3. Edge said,

  maijs 16, 2011 plkst. 22:11

  Tāda ir tā reālā demokrātija, tāda ir tā pašu rokām&galvām uzbūvētā sistēma, kurā pie varas tiek cilvēki, kas spēj visveiksmīgāk pielāgoties.
  Neviena sistēma nav ideāla, taču, diemžēl, jasecina atklāti – problēmas, kas bija aktuālas Latvijā pirms divdesmit gadiem ir pašlaik dubultojušās.
  Iemesli – vēl neapjēgti….

 4. Millers said,

  maijs 16, 2011 plkst. 23:14

  Tāds neliels blieziens pa galvu tie cipariņi man ir …
  Godīgi sakot nebiju gaidījis, ka Latvijas valsts ir tik bagāta un dāsna.
  Varbūt man ar` izveidot kādu savu Nevalstisko organizāciju, ieaicināt kāda “pareizāku” cilvēku un skat` – man ar būs drusku naudiņas …
  🙂
  Labi, joks.
  Bet uz vispārējās budžeta konsolidācijas rēķina un valstsvīru izteicieniem, ka budžetā vairs “nav ko apgriezt” tā jocīgi izskatās.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: