Aicinājums ikvienam!

Glābjot sevi – izglāb valsti!

Ir laiks katram sabiedrības indivīdam aktīvi iesaistīties politiskajos procesos valstī, jo:

– patreizējā situācijā un vienmēr Latvijā sabiedrību vienojošajam mērķim ir jābūt “Tiesiska valsts latviskā Latvijā.”, jo ar tiesiskumu ir jāsaprot likumu sistēmu, kura nodrošina latviešu tautas pilnvērtīgu attīstību un, savukārt, tikai latviskums nodrošina Latvijas kā tiesiskas valsts pastāvēšanu. Tie ir saistīti jēdzieni.

– tikai pilnībā iedarbinot LR Satversmi un citus LR normatīvos aktus, var domāt par iespējamām izmaiņām LR Satversmē. Tikmēr katram ir jāatturas no jebkuriem centieniem un atbalsta paušanas grozījumu veikšanai konstitūcijā un Vēlēšanu likumā.

Mēs aicinām Tevi:

1. Jau tagad atbalsti Latvijas lauksaimniekus tirdzniecības vietās iegādājoties tikai Latvijā ražotus produktus, kā arī iegādāties produkciju no zemniekiem tieši.

2. Izmanto un pilnībā realizē savas konstitucionālās tiesības konkrēti rīkojoties:

– LR likumos noteiktā kārtībā iesniedz (adresējot Saeimas prezidijam, katram konkrētam deputātam, Ministru kabinetam, atbilstošās nozares ministram, citām valsts un pašvaldību iestādēm, tiesību sargājošajām iestādēm) iesniegumus un sūdzības, kuros izteikta prasība sniegt argumentētas atbildes par Tev, katram pilsonim un sabiedrībai kopumā katru neskaidru valsts un pašvaldību iestāžu, to amatpersonu un darbinieku darbībām;
Vērsies ar iesniegumiem valsts tiesībsargājošās iestādēs, ar lūgumu uzsākt kriminālprocesu par iespējamu valsts novešanu līdz maksātnespējai, kura ietvaros tiktu veikts pilns valsts budžeta un tā izlietojuma laika periodā no 1992. līdz 2008.gadam audits;
Raksti iesniegumus, sūdzības un pieprasi izziņas un uzziņas par savām tiesībām;
Neizbeidz darba attiecības pēc abpusējas vienošanās vai pēc paša vēlēšanās, bet pieprasi no darba devēja argumentētu rakstisku brīdinājumu par darba attiecību izbeigšanu vai lēmumu par Tavu atlaišanu.
Neparaksti vienošanās par darba algas samazināšanu – Valsts iestādes kā darba devējs būtiskus darba līgumu nosacījumus, kāda ir darba alga, izmainīt vienpusēji nedrīkst, tas ir prettiesiski. Vērsies ar šādu aicinājumu pie savas arodbiedrības, ja tādā esi.
– Ja dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamajā namā, aicini savus kaimiņus-dzīvokļu īpašniekus organizēt dzīvokļu īpašnieku kopsapulci, kurā pilnvarot pārstāvi/-jus, lai kontrolētu pašvaldības uzņēmumu – apsaimniekotāju darbības pamatojumu un iekasēto naudas līdzekļu izlietojumu.
Reaģē uz ikvienu likumpārkāpumu no valsts un pašvaldību amatpersonu un darbinieku puses, iespēju robēžās tos arī fiksējot ar tehniskām ierīcēm (foto/video/audio aparāti),jo tādējādi Tu APKOPOSI PIERĀDĪJUMUS un droši informē par to tiesībsargājošās iestādes un masu informācijas līdzekļus.
3. Informē un mudini arī citus informēt mūs un valsts tiesībsargājošās iestādes par Izglītības likuma pārkāpumiem pirmsskolas izglītības iestādēs un pamatskolās no pašvaldības un valsts izglītības iestāžu puses, pieprasot maksu par vietām un maksu par izglītības materiāliem, vai citiem LR likumos paredzētajiem bezmaksas pakalpojumiem;

4. Iespēju robežās parūpējies par pārtikas, ūdens un degvielas personiskajam transporta līdzeklim krājumiem, gadījumā, ja trūks naudas līdzekļu, barības resursu vai iespēju iegādāties degvielu.


Biedrība “Grupa A”

14 komentāri

 1. engelss said,

  februāris 18, 2010 plkst. 23:48

  (c) Reaģē uz ikvienu likumpārkāpumu no valsts un pašvaldību amatpersonu un darbinieku puses, iespēju robēžās tos arī fiksējot ar tehniskām ierīcēm (foto/video/audio aparāti),jo tādējādi Tu APKOPOSI PIERĀDĪJUMUS un droši informē par to tiesībsargājošās iestādes un masu informācijas līdzekļus

  ..gribi zināt, kā tas beigsies?:)

 2. Jānis said,

  februāris 19, 2010 plkst. 08:35

  Nekādā gadījumā nekādus lielos lauksaimniekus-rijējus neatbalstīšu un neiesaku to darīt citiem, lai paši rij savu indi un sprāgst nost!
  Ja jau tā ražojat – ar pesticīdiem, herbicīdiem u.c. ķimikālijām( ka tik peļņa, ne cilvēku veselīb), tad lai tie lauksaimnieki izput!Amen

 3. Gints said,

  augusts 8, 2010 plkst. 14:19

  Pārtiku, cik iespējams, ir jāiegādājas no PAZĪSTAMA ražotāja maksimāli samazinot transporta izdevumus. Tas nozīmē, ka vairāk ‘jāčupojas’ vietējiem, lai apzinātu šos ražotājus, kuri godīgi audzē paši un neindē ar visādiem sūdiem. Sardīnijā ar skaudību noskatījos, kā vietējie ignorē lielveikalus un iet iepirkties pie draugiem, no viena dārzeņus, no otra augļus. Visi draudzīgi un smaidīgi.

 4. Faimja said,

  marts 11, 2012 plkst. 08:49

  Esam lidzīga biedrība. Daram tieši ta ka Jūs aicināt. Reaģejam, rakstam utt. Grībam sadarboties.

  • grupaa said,

   marts 11, 2012 plkst. 14:50

   Esam atvērti sadarbībai par kopējā mērķa – tiesiskas valsts latviskā Latvijā – veidošanā. Mūsu koordinātes mājas lapā.

  • Mārīte said,

   aprīlis 18, 2012 plkst. 16:48

   Arī Carnikavas novadā ir aktīvi cilvēki – šodien mēs iesniedzām atklātu vēstuli Carnikavas novada domei par atklātības un sabiedrības līdzdalības principu pārkāpumiem lēmumu pieņemšanas procesā. Nosūtījām arī dažiem medijiem, redzēs, vai tas šķitīs gana svarīgi.

   • grupaa said,

    aprīlis 18, 2012 plkst. 17:17

    Malači! Galvenais nekad nepadoties!

 5. Jāsnis said,

  aprīlis 5, 2012 plkst. 05:19

  Daudzas un dažādas grupas apjauš valsts traģisko stāvokli un pēc savas izpratnes kaut ko aicina vai mēģina darīt.Domāju, ka mērķu un līdzekļu definēšanā patlaban vistālāk tikuši antiglobālisti.Sazinieties ar Andri Orolu. Jāmēģina vienoties kādam lielākam kopējam pasākumam, kas varētu iekustināt tautu.

 6. Laima said,

  aprīlis 6, 2012 plkst. 22:02

  Muļķības,ir jāmaina Satversme-jo pārāk daudz privelēģiju ,imunitātes ir sarakstītas likumos,šis viss ir tukša ņemšanās .Likumi strādā augšām un kāmēr izskatītas visas šīs sūdzības paies gadi.
  Fotogrāfēt,rakstīt kam ,tiem kas paši nepilda vai roka ,roku mazgā!?

  • advokatslv said,

   aprīlis 7, 2012 plkst. 13:50

   Nav lielāka prieka kā ar pierādījumiem pienaglot nelietību pēc spēkā esošiem likumiem. Jo mazāk mūsu paliek, jo gudrākiem jābūt.
   Lai grozītu Satversmi, jākļūst par likumdevēju.
   Izmisušiem un atkarīgiem nav pa spēkam mainīt neko, jo cēloni savai vājībai saskata citos, ne pašā.
   Lai kādi likumi nebūtu, tos ievēro, darbina un groza ļaudis, kuriem, nokļūstot pie varas, arvien būs kārdinājums būt vienlīdzīgākiem par citiem.

 7. ilga said,

  aprīlis 7, 2012 plkst. 11:43

  Latvija atšķirsies no citām Eiropas zemēm. Ne jau ar 65 gadu pensionēšanās slieksni. Atšķirība ir pensijas izmaksas perioda īsumā (no pensionēšanās brīža līdz personas nāvei). Turpmāk Latvijā tas 65-gadīgajiem būs 6-9 gadi, kamēr citviet Eiropā 14-17 gadi. Ar būtisku piebildi: iedzīvotāju liela daļa Latvijā nomirs bezdarbnieku rindās, pensiju nesagaidījusi! Tādu kļūs arvien vairāk. 1990. gadā dzimušiem vīriešiem prognozēts vidējais mūžs 64,5 gadi. Uzkrāto varēs neizmaksāt.

  • advokatslv said,

   aprīlis 7, 2012 plkst. 13:52

   Varbūt, ka šī situācija ir, lai katrs beidzot paraudzītos spogulī un atbildētu uz vienu vienīgu: “Ko es esmu darījis, lai pasaule nebūtu tāda kā šodien?”

 8. sasha said,

  jūlijs 8, 2012 plkst. 16:51

  Sūdziba nonāk tai amatpersonai par kuru sūdzās

  • advokatslv said,

   jūlijs 19, 2012 plkst. 11:04

   Tas ir likuma pārkāpums. Tā nedrīkst notikt. Publiskojami ir visi gadījumi, kad sūdzības nonāk pie tiem, par ko sūdzas. Protams, amatpersonas saucamas vārdos.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: