Iesniegums LR Prokuratūrai un Drošības policijai par 10.Seimas vēlēšanām

2010.gada 16.oktobrī esam vērsušies ar iesniegumu LR Prokuratūrā un Drošības policijā, lūdzot uzsākt kriminālprocesu, lai noskaidrotu nesakritību iemeslus, vainīgās personas 10.Saeimas vēlēšanu rezultātos. Vai tiešām tik klaji tiek viltota vēlētāju griba?

Iesniegumu skatīt zemāk

2010.gada 30.oktobrī esam saņēmuši atbildi no LR Ģenerālprokuratūras Personu un Valsts tiesību aizsardzības departamenta prokurores R.Bērziņas par augstākminētā iesnieguma izskatīšanu.

Atbildi skatīt zemāk:

2010.gada 03.novembrī esam izsūtījuši ierakstītā vēstulē ar paziņojumu sūdzību par prokurores R.Bērziņas sniegto atbildi un tajā ietverto lēmumu.

Sūdzību skatīt zemāk.

2010.gada 13.novembrī saņēmām atbildi no Drošības policijas, kuru skatīt zemāk

2010.gada 08.decembrī esam saņēmuši LR Ģenerālprokurora atbildi  uz mūsu sūdzību par prokurores R.Bērziņas sniegto atbildi un tajā ietverto lēmumu. Minētā atbilde ir arī galīgais lēmums, līdz ar ko nepārsūdzams.

Atbildi skatīt zemāk.

4 komentāri

 1. dachinja said,

  Oktobris 19, 2010 plkst. 16:40

  Cimdars šodien paziņoja oficiālos vēlēšanu rezultātus! http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/350603-oficiali_

  citēju: “Vēlētāju līdzdalība 10.Saeimas vēlēšanās bija 63,12%, vēlētāju līdzdalība ārvalstīs – 30,46%. Savā atrašanās vietā (mājās, slimnīcās, sociālās aprūpes namos, ieslodzījuma vietās) nobalsoja 1,82 % balsstiesīgo pilsoņu.

  Saeimas vēlēšanās tika saņemtas 965 538 derīgas vēlēšanu aploksnes, kurās bija 944 841 derīga vēlēšanu zīme. No visām derīgajām vēlēšanu zīmēm 600 846 jeb 63,59% vēlēšanu zīmju bija grozītas, tas ir, tādas, kurās vēlētāji ar “+” bija atzīmējuši tos kandidātus, kuru ievēlēšanu īpaši atbalsta, vai svītrojuši tos kandidātus, kuru ievēlēšanu neatbalsta.

  Vēlēšanu kastēs tika atrastas 20 697 vēlēšanu aploksnes bez derīgām vēlēšanu zīmēm, tajā skaitā 15 586 jeb 1,61% bija tukšas vēlēšanu aploksnes, 4933 vēlēšanu aploksnēs bija vairākas atšķirīga satura vēlēšanu zīmes, astoņās aploksnēs bija vēlēšanu zīmes no cita vēlēšanu apgabala, bet 170 aploksnēs atradās saplēstas vēlēšanu zīmes. 47 gadījumos vēlētāji aploksnēs bija ievietojuši vairākas vienāda satura vēlēšanu zīmes. ”

  Un ne vārda par to CIK vēlētāju ir piedalījušies. Tur redz slidenāk un tāpēc drošāk Cimdaram ir runāt procentos. :))

 2. www.advokatslv.wordpress.com said,

  Oktobris 20, 2010 plkst. 17:41

  Mjā… un kad beidzot atbildīgās amatpersonas iemācīsies precīzi sniegt informāciju, atbildot uz skaidri uzdotiem jautājumiem? Varbūt nepieciešams pieprasīt atzinumu no pamatskolas skolotājiem par to, vai adresats izprot uzdotos jautājumus un spēj uz tiem atbildēt pēc būtības?

 3. Zinaida Atlavina said,

  novembris 11, 2010 plkst. 16:42

  Paldies!
  Turpiniet rakstīt. Sakopējiet šito un pārrakstiet trīs reizes ar intervālu pa gadam. Tā vajag, lai sanāktu produkts. Tā ir angļu metode, kā šie panāk slīpējumu. Nepametiet to tikai kā sirds izkratīšanu, jo tā ir reālā Latvijas vēsture, tas nav slikti ka tieši ar jūsu biedrības biedru acīm.
  Par tiem īpašumu prihvatizatoru ieceltiem tiesnešiem un prokuroriem nesatraucieties. Viņu valsts nozagšanas rezultātā radītais ĪpašumTiesības ir tik pat nosacīts jēdziens, kā sociālisms. Šodien darbojas, rīt ne. Un tāpat neizbēgami viss tas tiks atmainīts.

 4. Decembris 9, 2010 plkst. 08:31

  Ģeneralprokurora Kalnmeiera parakstītajā dokumentā pietrūkst vien atsauce uz tādu padomju okupācijas gadu vispāratzītu politisku autoritāti, kuras iedibinātais režīms ir gan baudījis publisku nosodījumu, tomēr nav piedzīvojis starptautiskas tiesas nosodījumu, kā Josifu Visarionoviču Staļinu, kuram pieder šādi vārdi: “Nav svarīgi kurš par ko balso, savukārt ārkārtīgi svarīgi ir kas un kā skaita balsis.”
  Mūsdienas ir sekas 90to gadu kļūdai, nepieņemot likumu “Par ierobežojumiem ieņemt amatus”, kas paredzētu aizliegumu ieņemt amatus visiem tiesībaizsardzības iestāžu darbiniekiem, kuri “godam” kalpojuši padomju okupācijas režīmam, pieņemot lēmumus, apsūdzot, notiesājot.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: