Pārbaudāmās personas Roberta Milberga 29.06.2006 tiesu runa pārbaudes lietā Nr.K17011605/1

Biedrības “Grupa A” valdes priekšsēdētājs, kādreizējais LTF valdes loceklis un viens no barikāžu organizētājiem, LR 5.Saeimas deputāts, LR 5.Saeimas  Parlamentārās izmeklēšanas komisijas, lai noskaidrotu valsts budžeta izlietojumu, ārvalstu kredītu un humānās palīdzības izmantošanu, valsts īpašumu pārvaldīšanu un privatizācijas gaitu, okupācijas armijas, PSKP un VDK īpašumu pārņemšanu, valsts augstāko amatpersonu rīcību priekšsēdētājs no 14.07.1993.līdz 06.11.1995, Roberts Milbergs publisko savu 2006.gada 29.jūnijā Jūrmalas tiesā nolasīto un lietā iesniegto runu pēdējā vārdā.

To variet lejuplādēt, lasīt un pavairot, spiežot te:

Roberts_tiesuruna_sad_29062006

Līdz šai dienai NEVIENS no TB/LNNK nav atvainojies 5.Saeimas deputātam Robertam Milbergam, kurš 12 gadus tiesājās viens ar savu advokāti Astrīdu Lenci un ģimeni pret okupācijas varas safabricējumiem, uz kuriem balstījās atjaunotās Latvijas Republikas prokuratūra un kuri bija tik pateicīgi, lai viņu izslēgtu no politiskās dzīves.

2006.gada 18.jūlijā stājās spēkā tiesas spriedums par to, ka Roberts Milbergs nav un nav bijis “čekas aģents”. Pēc divpadsmit gadu ilgas tiesāšanās. Unikāla šī lieta bija ne tikai ar lieciniekiem čekistiem, kuri nespēja apgalvot, ka VDK ir pārtraucis savu darbu mūsdienās, bet arī ar ģenerālprokuratūras prokurora K.Sūnas(lai vieglas viņam smiltis!) dokumentu – lūgumu tiesai apturēt tiesvedību, kamēr Saeimā netiks grozīts speciālais likums.

Ņemot vērā visu augstākminēto, biedrības “Grupa A” valdes priekšsēdētājs uzskata, ka nekavējoties ir publiskojama visa okupācijas varas Latvijā atstātā informācija arhīvos, jo bez tās publiskošanas nav iespējams saukt pie atbildības tos, kuri, kalpojot okupācijas varai, pastrādājuši noziegumus pret cilvēci. Slēpta informācija kalpo okupācijas varas turpinātai pastāvēšanai un tā nevar kalpot par pamatu demokrātiskas valsts pilsoņu vajāšanai.

18.12.2013,

biedrības “Grupa A” valdes priekšsēdētājs

Roberts Milbergs

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: